Auto złom Dąbrowa Górnicza

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług z całkowitego województw. Zajmujemy się skupem samochodów, złomowaniem aut i skupem aut i kolorowych metali Otrzymaliśmy akceptację na przeprowadzanie recyklingu pojazdów, na skutek czego staliśmy się koncesjonowaną stacją demontażu. Zezwoliło nam to na rozszerzenie charakteru aktywności oraz jej prędki rozwój w zakresie kompletnej ochrony środowiska.
Poza przyjmowaniem starych oraz uszkodzonych aut zajmujemy się również skupowaniem złomu stalowego, metali kolorowych, akumulatorów oraz makulatury. Zapewniamy konkurencyjne ceny oraz profesjonalną obsługę każdego klienta. Auto złom Sosnowiec.
Nasza firma w pełni zadba o ochronę otoczenia naturalnego i spełnia każde określone prawem warunki jej dotyczące. Zapoczątkowaliśmy kooperację z przedsiębiorstwami zajmującymi się recyklingiem odpadów takich jak oleje, wszystkie ciecze niebezpieczne, tworzywa sztuczne itd., które pozostają po demontażu pojazdów. Nasza Własna firma zajmuje zaprząta się nie tylko skupem aut, ale także prowadzi sprzedaż używanych części samochodowych. Mamy części zarówno do samochodów osobowych, oraz ciężarowych. Podajemy części karoserii, podwozia, układy elektryczne oraz wiele innych. Dostarczamy wysoką jakość oraz przystępne ceny sprzedawanych produktów. Zapewniamy, iż nasi kompetentni pracownicy każdemu z klientów fachowo pomogą w wyborze odpowiednich części. Automobil Złom frapuje się skupowaniem, złomowaniem iz autokasacją pojazdów bogatego modelu w każdym stanie. Firma akceptuje zarówno działające auta, jak i wozy powypadkowe, skorodowane, stare oraz zepsute. Złomowisko swoją pracę wykonuje i działa na podstawie zezwoleń, które zapewniają wystawianie oraz wydawanie zgodnych z bieżącym przepisami zaświadczeń o demontażu, zwanych inaczej pismami o likwidacji. Poświadczenia te umożliwiają klientom bezproblemowe wyrejestrowanie wozu w odpowiednim Wydziale Komunikacji i wypowiedzenie umowy OC już w dniu dostarczenia pojazdu na złomowisko.