Chirurgia plastyczna Wrocław

Jeśli potrzebujecie wykonać zabieg zwiększania piersi oraz równoczasowo pozbyć się nadmiaru tłuszczu z okolic, gdzie jest go za wiele. Sugerujemy skorzystać z prekursorskiej metody zwiększania biustu tłuszczem własnym.
Wskutek oryginalnej technologii, która została poddana drobiazgowym badaniom klinicznym, można powiększyć piersi autologicznym tłuszczem, bez wykorzystania implantów piersi.

Zawodowcy

Chirurg od nosów niezawsze po mistrzowsku poprawi brzuch. Specjalista od implantów biustu niezawsze wykona idealną rekonstrukcję po mastektomii. Powinno się poświęcić czas na odnalezienie eksperta w tej części ciała, jaka ma być poprawiana. Tutaj dużo czynników oddziałuje na maksymalnie zadowalający efekt końcowy.

Chirurgia plastyczna

nierzadko bywa jedynym sposobem walki z defektami urody oraz wiążącymi się z nimi kompleksami. Wykreowaliśmy nowatorską filozofię działania, starając się bezkonfliktowo połączyć medycynę oraz sztukę. Z powodu pasji i zaangażowaniu realizujemy marzenia, przywracamy pewność siebie i usprawniamy jakość życia wielu jednostek.

chirurgia plastyczna