Czym są domy energooszczędne?

Zacznijmy może od tego że domy energooszczędne są jak sama definicja wskazuje budowlą oszczędną, w taki sposób że domy te pochłaniają od czterech do pięciu razy mniejsze ilości energii potrzebnej do rozgrzania naszego domu inaczej niż zwyczajne domy jednorodzinne przy czym kosztują one zaledwie od 5% do 6% więcej niż zwyczajne domy, jeszcze 4 lata temu były wcześniej o 10% droższe w zestawieniu do zwyczajnych murowanych domów, przez lata intratność w skali oszczędności jeśli chodzi o budowle tych że domów się zwiększa, coraz to więcej osób decyduje się na ten krok. Podwyżki cen energii użytkowej, które co roku widujemy coraz bardziej zachęcają nas do budowy tychże domostw, które to mają na celu obniżke tych różnic. Domy energooszczędne zużywają energię na poziomie 30-70 kWh/m²/rok podczas gdy zwyczajne domy zużywają ok. 150kWh/m²/rok.

Domy energooszczędne są domami, które między innymi:

• Mają zagwarantowaną niebywale dobrą izolację termiczną zewnętrznych przegród stolarskich,
• Nie posiadają nieomalże absolutny brak mostków termicznych,
• Mają sprawny całokształt wentylacji pokojów w naszym domu,
• Posiadają instalację grzewczą o ogromnie wysokiej jakości wykonania.

Dodatkowo domy energooszczędne

zużywają niesłychanie małą ilość energii elektrycznej w eksploatacji, dzieje się to gdyż z powodu jak najbardziej ukróconego do minimum zużycia prądu z oświetlenia oraz z urządzeń elektrycznych. To w ogóle powoduje również znaczną redukcję emisji gazów cieplarnianych do atmosfery takich jak dwutlenek węgla tudzież zaś stara się on stosować jak największej ilości energii odnawialnej takich jak promienie słoneczne, wiatr czy też energia gruntowa.

Promocja witryny internetowej

Nasza firma multicomfort zajmuje się profesjonalnym projektowaniem praz budową domów energooszczędnych, gwarantujemy państwu naszą jakość oraz niezawodność. Nasze domy energooszczędne są bezkonkurencyjne!