kwietniki metalowe rozporowe

Ozdoby ścienne
Pomysł na ścianę – ozdoby ścienne to bardzo dobry pomysł na udekorowanie płaskiej przestrzeni. Stosując nalepki ścienne, możemy „wstawić” do wnętrza meble które w ogóle nie zajmują przestrzeni, a tapety z efektem 3D do złudzenia będą przypominały tkaniny, regał z książkami albo trójwymiarową zabudowę.
Idea na ścianę: tapeta, nalepka, tapicerka czy skała?

Najpopularniejszy projekt na ścianę to wciąż tapety. Duża rozpiętość wzorów: zaczynając od klasycznych flokowanych, przez nowoczesne lśniące srebrem i złotem, aż do fototapet, wobec tego każdy ma okazję na stworzenie indywidualnego i niepowtarzalnego wnętrza. Analogiczną popularnością charakteryzuje się cegła na ścianie Tak samo ładnie wyglądają zostawione w swojej oryginalnej formie jak i pomalowane na biało bądź szaro.http://ozdoby-scienne.pl/
Coraz szybciej popularną dekoracją ścienną staje się tapicerka. Z podgłówków łóżek pikowana tapicerka najpierw opanowała ścianę w sypialni za łóżkiem aby aktualnie zacząć się pojawiać na ścianach salonów i w przedpokojach przy komfortowych siedziskach. Jako przeciwwaga do miękkiej oraz nastrojowej tapicerki we wnętrzach pojawia się sztywna i bezbarwna płyta OSB. Chociaż we wnętrzach w typieklasycznym niepodzielnie panuje sztukateria i boazeria sztukateryjna.