pułka na buty

Mogłoby się zdawać, iż ściany w sypialni nie wymagają przystrajania, skoro przebywamy tam zaledwie tylko idąc spać. Nic bardziej błędnego – w estetycznie zorganizowanym wnętrzu przytulniej się usypia!
Bez względu na to, jakie sposoby wykończenia ścian w sypialni bierzemy pod uwagę, zawsze mamy na myśli ściane za posłaniem (za jego zagłówkiem). Dlaczego? Gdyż zazwyczaj lokujemy łóżko w taki sposób, żeby wchodząc do pokoju widzieć je w całości, a co za tym idzie – tworzymy pomieszczenie tak, żeby ozdoby gromadziły się dookoła niego – a wszystko było widoczne przez uchylone drzwi z korytarza.http://dekoracjawdomu.pl/ W jaki więc sposób uślicznić ściany w pokoju sypialnym?
Ściana w pokoju sypialnym udekorowana farbą
Malowanie farbami to najprostszy oraz najszybszy sposób na ich wykończenie – jedynie w sytuacji oczywiście malujemy całą ściane jednolitym kolorem (bądź nawet każdą ze ściany różnym, ale bez podziałów w obszarze jednej płaszczyzny). Jakie odcienie najlepiej wybierać do pokoju sypialnego? Jasne i stonowane, które|jakie będą dobrze działać relaksowi? Nie do końca – to, w jakim otoczeniu czujemy się najlepiej, jest bowiem rzeczą indywidualną i nie powinniśmy w tej materii ustępować naciskom. W momencie lubicie wnętrza pastelowe – pomalujcie pokój sypialny pastelami, jeśli od zawsze marzyliście o czarnej ścianie za wyrkiem – również należy się tego trzymać. Tylko w kwestii czerwonego odcienia podpowiadalibyśmy używanie go z umiarem – dowiedziono, iż bycie w pomieszczeniach o czerwonych ścianach wzbudza agresję.