usuwanie tkanki tłuszczowej

Usuwanie zmarszczek

Bardzo skutecznym i bezzwłocznym w działaniu preparatem używanym w zabiegach usuwania zmarszczek jest kwas hialuronowy, substancja naturalnie występująca w ludzkiej cerze. Dzięki posiadanym właściwościom wiążącym wodę, wpływa na utrzymanie odpowiedniego nawodnienia i jędrności tkanek. Niestety wespół z wiekiem w skórze zaczyna go ubywać, czego wynikiem są pogłębiające się zmarszczki. usuwanie zmarszczek polega tym samym na uzupełnieniu brakującego w skórze kwasu hialuronowego.

Proces starzenia się

Z upływem lat proste proce fizjologiczne ulegają systematycznym zaburzeniom, i ich zauważalnym efektem są zmarszczki będące notorycznie przyczyną niskiej samooceny i złego samopoczucia. Cera traci elastyczność, napięcie, wiotczeje przede wszystkim wskutek utraty wody oraz osłabienia włókien kolagenowych, spadku produkcji elastyny i substancji nawilżających. Z upływem czasu maleją również procesy regeneracyjne nowe komórki powstają coraz wolniej, ustaje tworzenie włókien kolagenowych. Całość powoduje, że w niektórych miejscach karnacja przestaje być dość napięta, co przejawia się tworzeniem zmarszczek i uwidacznianiem linii mimicznych. Czynnikami, jakie dodatkowo przyspieszają proces starzenia się skóry są uwarunkowania genetyczne, zmiany hormonalne, napięcie, dieta uboga w kompozycja mineralne, promieniowanie UV, palenie papierosów.

Zadowalający efekt

Kiedy mamy do czynienia ze zmarszczkami grawitacyjnymi, do walki wkracza sprzęt ujędrniający skórę bo dzięki niemu odwracamy działanie grawitacji lub wypełniacze tkankowe. Nie ma się czego obawiać myśląc o likwidowaniu zmarszczek takimi metodami. Napełniacze to gęsty kwas hialuronowy a z tej przyczyny składnik fizjologicznie występujący w naszej skórze, jaki podaje się w punkt zagłębienia cery ażeby ją unieść. Owo uniesienie powoduje spłycenie zmarszczki oczywiście na pewien określony czas.