worki pod oczami

wampirzy lifting, jest procedurą z obszaru medycyny estetycznej, polegającą na wstrzyknięciu w skórę pacjenta osocza pozyskanego z jego krwi. Metoda ta stosuje oczywistą zdolność człowieka do samoregeneracji.

Wampirzy lifting – co to takiego

Przed rozpoczęciem zrealizowania wampirzego liftingu pobiera się krew od pacjenta, i w następnej kolejności odwirowuje w specjalnej maszynie, aby odłączyć osocze. Na punkt zabiegu stosuje się krem przeciwbólowy. Następny osocze wprowadzane jest procedurą mezoterapii igłowej, zatem za pomocą iniekcji. Wolno je inaugurować na większym rozmiarze czy też mniejszym. W miejscu nakłucia stymulowane są procesy odnowy, w takim razie między innymi synteza włókien kolagenowych, dzięki czemu skóra staje się wyraźnie jędrniejsza, gładsza oraz bardziej naciągnięta.

Profilaktyka

Choć z reguły wampirzy lifting przeprowadzany jest jako zabieg odmładzający, nie ma sztywnej reguły, która mówiłaby, w jakim wieku wykonać wampirzy lifting ma on również działanie ochronne.

Osocze bogatopłytkowe

jak żadna inna substancja , działa stymulująco na komórki ciała. Pacjenci często pytają, azaliż jest bolesny. Nie jest najprzyjemniejszy, ponieważ substancję podaje się głębiej, pomimo tego jest skuteczny w wielu kłopotach, nie tylko cery twarzy oraz przy łysieniu mówi lekarz, anestezjolog i lekarz medycyny , którego pytamy o szczegóły tego zabiegu oraz rzeczywiste efekty.

Biostymulacja skury

za pomocą osocza bogatopłytkowego stosuje zdolności komurek do regeneracji. Dzieje się tak, dzięki działaniu własnych czynników wzrostu komórek macierzystych, które są zawarte w osoczu. Stosując je dopuszczamy znak komórkom własnego ciała i pobudzamy je do rewitalizacji. Płytki krwi uruchamiają fibroblasty do zawiązywania nowego kolagenu, pobudzą celi macierzyste do namnażania oraz wspierają przebieg tworzenia nowiutkich naczyń krwionośnych.